logo

Účast v soutěži Stromy pro život

Stromy pro život

Společnost Office Depot, s.r.o. vyhlásila v září 2017 soutěž, jejímž předmětem byl návrh obálky bloku na téma Stromy pro život. Společnost, která se zabývá obchodem s kancelářskými potřebami, si uvědomuje, že každý balík papíru byl kdysi součástí živého stromu. Cítí proto odpovědnost k životnímu prostředí, v němž všichni žijeme. V roce 2003 rozjela ekologický program stromy pro život a za každých 50 prodaných balíků kancelářského papíru od té doby vysazuje stromy.  Soutěž byla ukončena v prosinci 2017.

O výsledku jsem byla informována mailem, účast v této soutěži mě potěšila, trvá velmi dlouho než jeden strom vyroste a význam stromu je mnohonásobně větší než jen výroba jednoho balíku papíru.

Rozhodla jsem se ztvárnit konkrétní větve a listy jednotlivých stromů s měřítkem blížícímu se zhruba 1:1 z jednoho prostého důvodu, a sice prohloubit konkrétní znalosti mladých lidí o stromech, v mém případě jsem začala s ilustrací Dubu lesního.

Office  Depot píše: Dobrý den, děkujeme Vám za účast v soutěži Stromy pro život. Vážíme si Vašeho času, který byl věnován tvorbě návrhu :). Bohužel konkurence byla opravdu velká a přišlo bezmála 400 návrhů. Porota vše posuzovala pečlivě a i přes těsný výsledek, Váš návrh se neumístil mezi nejlepšími třemi.
Mějte se hezky, Tým soutěže Stromy pro život

Event Details

  • From: 1.10.2017
  • To: 15.1.2018
  • Starting at: 00:00
  • Finishing at: 00:00